МІП планує популяризувати українську мову

З метою створення єдиного культурного простору в Україні планують запустити програму «Українська — це просто!». Ініціатором проекту стало Міністерство інформаційної політики (МІП), яке має намір заручитися підтримкою професійних філологів. Програму можна буде послухати на радіо «Хіт ФМ».

У МІП заявили про те, що на даний момент одне з головних завдань України полягає в тому, аби продемонструвати населенню переваги використання української мови. У міністерстві відзначили, що прищеплювати любов до рідної мови необхідно за допомогою культури, а не примушуючи. Програма «Українська — це просто!» записана за участю професійного філолога, яка розповідає про правила спілкування українською мовою та про те, як зробити свою мову більш гарною. За словами представника МІП, українська мова є кров’ю української нації. Тому, якщо люди забудуть її, нація перестане існувати.

Крім програми на радіо, в МІП планують популяризувати українську мову за допомогою музики та образотворчого мистецтва. У серпні-вересні в містах України пройде фестиваль «Твоя країна fest», де виступлять молоді українські виконавці. Крім того, на даний момент ведуться роботи над створенням української абетки, яку представлять у вигляді арт-об’єкту.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*