Журналісти дізналися про нових власників «112»

Кореспонденти «Схем» в рамках журналістського розслідування встановили конкретний зв’язок нинішнього персоналу телеканалу «112» з українським політиком Медведчуком. Ще на початку літа на офіційному сайті «112 каналу» була оприлюднена інформація про нового генерального продюсера, яким став Артем Марчевський. Проте, журналісти з’ясували, що він має досвід не лише в медійній сфері, але й в політиці. Три роки тому чинний генпродюсер балотувався на вибору у міську раду Києва. Разом з ними від руху «Права народа» в міську раду, а також на пост міського голови балотувався й Віктор Чорний.

Зазначимо, що Віктор Чорний є головою ТОВ «Детективне охоронне агентство “Шторм”». При цьому, саме на це агентство зареєстровані авто охоронної служби Віктора Медведчука.
Окрім охоронного агентства Віктора Чорного пов’язує з Медведчуком й Федерація бойового самбо. До того ж, головою цієї федерації теж є Віктор Чорний, в той час, як президент федерації – Медведчук.

Журналісти «Схем» змогли поспілкуватися з новим генеральним продюсером «112 каналу» Марчевським. Марвеський зазначив, що на цю посаду він був призначений Єгором Бенкердорфом, але лише після того, як особисто переговорив з Катцом — номинальним головою, громадянином Німеччини.

Також про нового власника каналу свідчить і той факт, що сам Медведчук став частіше з’являтися ефірах.

Окрім цього, починаючи з літа поточного року, на телеканалі вперше з’являється інформація про дружину Медведчука Оксану Марченко, одразу після скандалу, який виник навколо участі Марченко у проекті «Танці з зірками», який транслюється на каналі «1+1». Нагадаємо, що журналісти ТСН виступили проти того, щоб телеведуча брала участь в програмі.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*