В Азовському морі знайдені тіла п’яти загиблих людей

19 серпня в результаті шторму, що охопив Азовське море, загинули п’ятеро людей. Трагедія сталася в Херсонській області недалеко від села Стрілецьке, де чоловіки зупинилися на час відпочинку. Про те, що трапилося, повідомили в Головному управлінні ДСНС Херсонської області.

Рятувальники, які прибули на місце події, знайшли тіла загиблих. Ними виявилися п’ятеро чоловіків у віці від 33 до 49 років з різних міст України: Харкова, Дніпра, Кривого Рогу та Генічеську. Згідно з інформацією, отриманою від представників ДСНС, чоловіки купалися в недозволеному місці. В той день Азовське море охопив шторм, у зв’язку з чим, чоловіки потрапили під сильну течію. Рятувальники називають це принципом «зворотної тяги», коли здається, що берег близько, але хвилі відкидають людину назад.

Рятувальники повідомили про те, що в поточному році потонули 704 людини, при цьому 70 з них — дітлахи. У ДСНС стурбовані подібною статистикою, оскільки показник смертності у 2018 році набагато вище, ніж за відповідний період минулого року. Найчастіше люди тонуть або через те, що купаються в недозволеному місці, або заходять в воду в нетверезому стані.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*