Рахунки ПАТ «Укргазвидобування» під арештом

У прес-службі ПАТ «Укргазвидобування» повідомили про те, що рахунки компанії були арештовані. Відповідне рішення прийняв суд після того, як ТОВ «Центр фінансового лізингу» подало позов на ПАТ «Укргазвидобування» і ТОВ «Карпатигаз» в зв’язку з порушенням умов спільного договору. На даний момент рішення про арешт рахунків прийнято тільки у відношенні «Укргазвидобування».

Відповідно до постанови суду, з рахунків компанії примусово знімуть 261 млн гривень. В «Укргазвидобуванні» повідомили, що це може серйозно відбитися на функціонуванні компанії. Вона не зможе виплачувати зарплату співробітникам, виконувати зобов’язання перед контрагентами та сплачувати податки.

В ПАТ «Укргазвидобування» висловили невдоволення тим, що рішення про арешт рахунків винесено у відношенні тільки одного з учасників договору, і таким чином ТОВ «Карпатигаз» вдалося уникнути відповідальності. У компанії нагадали, що позивач в заяві наполягав на принципі солідарності в питанні винесення покарання. Відповідно, примусове стягнення коштів має торкнутися і «Карпатигаз».

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*