Трамп зробив заяву щодо зняття санкцій з Росії

Президент США Дональд Трамп заявив, що готовий обміркувати скасування санкцій проти Росії, якщо вона зробить ряд важливих кроків по Україні та Сирійській Арабській Республіці. Про це інформує видання Reuters.

Трамп зазначив, що на їх зустрічі російський президент не торкався питання санкцій проти Кремля, але президент США обміркує їх скасування, якщо, в свою чергу, представники Росії докладуть зусиль по сирійському і українському питаннях.

Крім цього, Дональд Трамп перерахував низку тем, які були на порядку денному переговорів з Володимиром Путіним: стабілізацію обстановки в САР і Ізраїлі, анексований Крим, введення військ на Донбас, а також газопровід «Північний потік-2» з Росії в ФРН.

Нагадаємо, що раніше в США були опубліковані два нові блоки санкцій, які почнуть діяти проти Росії. Обмеження пов’язані з отруєнням сім’ї Скрипалів. Перший блок набуде чинності 22 серпня поточного року. Застосування другого блоку Росія може уникнути, якщо визнає свою причетність до отруєння і пообіцяє надалі не використовувати хімічну та біологічну зброю.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*