Суд не задовольнив клопотання адвокатів Насірова

Шевченківський райсуд Києва відхилив клопотання сторони захисту екс-керівника ГФС Романа Насірова, інформує прес-служба САП у себе на сторінці в соцмережі.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила, що на одному із судових процесів у справі Насірова, адвокати обвинуваченого звернулися до судової колегії з клопотанням, щоб зняти арешт з грошей підсудного.

У прокуратурі підкреслили, що суд відхилив клопотання, посилаючись на позицію двох сторін процесу.

У повідомленні САП нагадала, що її співробітники, на прохання адвокатів обвинуваченого, з 7 грудня 2017 року почали оголошувати матеріали звинувачення, які містять з 774 сторінок. На судовому процесі, який пройшов вчора, прокурори озвучили 24 сторінки. На даний момент оголошено 284 сторінки, залишилося 490.

Наступний судовий процес відбудеться 28 серпня.

Нагадаємо, що в середині поточного місяця суд постановив обвинуваченому ще протягом двох місяців носити електронний браслет, передати закордонні паспорта на зберігання і не виїжджати за межі території Київської області.

Роман Насіров звинувачується в наданні розстрочки на податкові заборгованості підприємствам нардепа Олександра Онищенко. Своїми діями екс-голова ГФС завдав збитків державній казні на 2 млрд гривень.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*