Луценко заявив про «ниточку» в розслідуванні вбивства Шеремета

Генпрокурор України Юрій Луценко повідомив, що у слідстві по справі вбивства кореспондента Павла Шеремета виявили «ниточку», за яку вхопилися слідчі органи і з якої розпочалося активне розслідування.

Луценко повідомив, що зараз у прокуратурі є всього одна така «ниточка», за яку міцно тримаються співробітники слідчих органів. У прокуратурі сподіваються, що вона допоможе отримати відповіді на питання по справі Шеремета. Луценко підкреслив, що він особисто контролює ситуацію. Зараз слідство почало активні дії для розкриття вбивства журналіста.

Одночасно з цим, Луценко не став заперечувати той факт, що з початку слідства у працівників прокуратури так і не з’явилося версій про підозрюваних. Він заявив, що тільки зараз у слідства з’явилася «ниточка», яка, можливо, приведе слідство до виконавців злочину, а ті, у свою чергу, виведуть їх і на замовника. Однак, генпрокурор підкреслив, що це лише можливість.

Генпрокурор також роз’яснив, чому в ГПУ вбивство журналіста не ототожнюють з терактом. Він розповів, що потрібно ознайомитися зі статтею КК України, присвячену терактам, щоб це зрозуміти. Слідчі впевнені, що в автомобілі журналіста вибухівка була закладена таким чином, що вразити вона могла тільки його. При цьому, якщо відсутня теоретична можливість ураження інших людей під час вибуху, то такі дії не можна розглядати як теракт. Також генпрокурор додав, що в прокуратурі систематично інформують голову держави про просування у справі щодо вбивства журналіста.

Нагадаємо, що кореспондент Павло Шеремет був убитий в липні 2016 року внаслідок вибуху, який стався через вибухівку, яка була підкладена під його авто.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*