У США задіють нафтові резерви

У Міністерстві енергетики Сполучених Штатів збираються експортувати одинадцять мільйонів барелів нафти з резерву держави.

Відзначимо, що всього в період з 2018 по 2025 роки у державі планують реалізувати близько п’ятдесяти восьми мільйонів барелів нафти з резервів країни.

Нафту будуть поставляти з таких штатів, як Техас і Луїзіана. Реалізація товару пройде вже в останні два місяці осені, однак заявки на поставку необхідно здійснити до 28 серпня.

При цьому, на початку минулого року влада країни мала намір експортувати близько восьми мільйонів барелів нафти. У період з 2018 по 2025 роки в Штатах планують реалізувати двадцять п’ять млн. барелів тільки за три економічних року, а протягом восьмирічного терміну в державі реалізують близько п’ятдесяти восьми млн. барелів з державних резервів.

Ще в понеділок ціна на нафтову суміш марки Brent зросла на 0,18% і склала 71,96 дол. за один барель.

Зазначимо, що три роки тому в запасах США нараховували понад шістсот дев’яноста двох мільйонів барелів нафти, в той час, як комерційний запас країни становив майже чотириста шістдесят шість барелів.

Нагадаємо, що до цього стратегічні запаси нафти в Сполучених Штатах збільшилися майже на сім мільйонів барелів, при цьому збільшення запасів відбувається стрімкими темпами, починаючи з минулого року. Відзначимо, що в державі раніше вже постачали нафту зі стратегічних запасів країни. Вперше в державі резерви відкрили ще в період війни в Перській затоці в 1991 році, а самі резерви були створені під час нафтової кризи 1973-1974 років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*