На Чернігівщині пройшла випробування нова авіаційна ракета «Оскіл»

Співробітник українського військового телебачення Олександр Штупун на своїй сторінці в Facebook опублікував інформацію, що на полігоні, розташованому на Чернігівщині, успішно пройшла всі випробування некерована авіаційна ракета нового зразку, калібр якої склав вісімдесят міліметрів. Нова ракета отримала назву «Оскіл».

Експерти випробувальної бригади ДНДІ тестували ракету з вертольоту Мі-8. Сам процес випробування тривав протягом трьох днів, в ході тестування нового виду озброєння, було відстріляно близько трьохсот ракет. За результатами випробувань, були верифіковані всі тактичні характеристики озброєння, а також підтверджена можливість роботи з озброєнням за допомогою вертольоту Мі-8.

Гарматне озброєння НАР поступається новим ракет в прицільної дальності. При цьому, у нової ракети є один недолік, який полягає в розсіюванні на великих відстанях. В ході боїв новий вид озброєння забезпечує ефект стрільби з реактивної системи залпового вогню Град.

Нагадаємо, що раніше успішно пройшла випробування протикорабельна крилата ракета вітчизняного виробництва. Тестування проходило ще 17 серпня під Одесою. Відзначається, що в ході випробувань був присутній Олександр Турчинов, який є секретарем РНБО. При цьому, ракета пройшла успішно всі випробування, в тому числі й ураження мішені, яка перебувала на відстані ста кілометрів. Крім цього, ракета нового зразка здатна потрапити в мішені, які віддалені на відстань до трьохсот кілометрів.

До цього Турчинов заявляв, що наявність таких ракет забезпечить обороноздатність узбережжя Чорного моря.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*