Підозрюваний по справі Бабченка підтвердив свою провину

Інформвидання Цензор.Нет, посилаючись на власні джерела, повідомляє, що обвинувачений Борис Герман зізнався в тому, що має безпосереднє відношення до організації замаху на вбивство громадянина Росії, кореспондента Аркадія Бабченко. Крім цього, обвинувачений дав згоду на співпрацю з представниками слідчих структур.

Одночасно з цим, юрист обвинуваченого Євгеній Солодко ніяк не прокоментував цей випадок. Захисник нагадав, що підписав договір про нерозголошення відомостей.

Нагадаємо, що наприкінці травня співробітники правоохоронних структур виступили із заявою, що кореспондента Аркадія Бабченка знайшли убитим біля власної квартири. За версією слідства, невідомий здійснив три постріли в спину кореспонденту. Проте вже на наступний день розкрився той факт, що вбивство журналіста було нічим іншим, як звичайним інсценуванням, яке було потрібне для того, щоб знайти замовників цього вбивства.

За інформацією Служби безпеки, наказ про вбивство Бабченка був відданий спецслужбами РФ, які для здійснення вбивства піддали вербуванню українського громадянина.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*