У НАБУ підрахували корупціонерів, які переховуються за кордоном

У прес-центрі Національного Антикорупційного бюро України інформують, що у відомстві нараховують близько тридцяти осіб, які мають безпосереднє відношення до формування корупційних схем, і які на даний момент переховується за кордоном. При цьому, слідство має інформацію, що велика частина з них перебуває на території Російської Федерації.

Ще 30 липня співробітниками Антикорупційного бюро в міжнародний розшук було подано більше двадцяти осіб. При цьому, по шістнадцятьох особах звернулися із запитами в інші країни.

У відомстві зазначили, що ще навесні поточного року працівники Антикорупційного бюро відправили запит в слідчі органи ФРН на видачу начальника управління ПАТ ХК Енергомережа, який був заарештований німецькими правоохоронцями в квітні цього року.
Слідчі органи вважають, що ця особа безпосередньо причетна до організації корупційних схем, державний збиток від яких оцінюється в триста сорок шість мільйонів гривень.

Також в НАБУ додали, що значну частину від всіх корупційних схем втілюють завдяки фірмам, які мають реєстрацію за кордоном.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*