У Мінсоцполітики помітили масову відмову від субсидій

Міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що після введення нових норм надання субсидій, українці стали рідше звертатися за отриманням компенсацій. Рева упевнений, що це тимчасове явище, оскільки активізація подачі заяв очікується на початку опалювального сезону.

За даними Міністерства соціальної політики субсидії були автоматично продовжені 2,6 мільйонам громадян. Ті, хто мають самостійно подати заяву, звертаються до органів соціального захисту в незначній кількості. На думку Реви, низькі темпи подачі заяв на отримання компенсації оплати житлово-комунальних послуг викликані тим, що зараз літній сезон. З приходом осені та початком опалювального сезону українці почнуть активно оформляти та переоформлювати субсидії. За словами Реви, в цей період соцслужби розглядають мінімум 100 тис. заяв на тиждень.

Міністр соцполітики закликає українців вже зараз оформляти субсидії, щоб уникнути можливих ризиків. Всі заяви, які будуть подані в кінці літа – на початку осені, автоматично переоформлять на опалювальний сезон і громадянинові не доведеться звертатися повторно.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*