Атака на президентські вибори-2019 в Україні

Вибори Президента 2019-го року в Україні можуть піддатися потужному інформаційному впливу. Дмитро Тимчук, депутат і координатор групи «Інформаційного опору», розповів у соцмережі Facebook про те, що наразі планується масштабне втручання у виборчий процес ззовні, з метою просунути конкретного кандидата на президентське крісло.

Цей план вирішили привести в дію в Москві, щоб поставити тут лояльну собі людину. Вже стартував процес формування рейтингів «свого» кандидата в президенти. У цьому випадку використовуються цілком стандартні для російської пропаганди інструменти: «експертні» думки в соціальних мережах, впровадження ідей про «братні народи», відновлення «дружніх відносин» та заклики до миру. Такі саме засоби впливу на наш електорат будуть використані — вважає Тимчук.

Кілька агітаційних програм планується, на думку Дмитра, реалізувати тільки до кінця 2018-го року, не кажучи вже про 2019, власне, рік виборів.

Раніше вже повідомлялося, що Георгій Тука, заступник міністра з окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, попереджав, що кандидати, яких контролює Москва, повинні будуть використовувати миротворчу риторику й обіцяти виборцям позаблоковий статус України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*