У США виступили з вимогою звільнити Сенцова

У Держдепартаменті розраховують, що РФ випустить на волю всіх громадян України, які незаконно перебувають в її в’язницях. З відповідною заявою виступила прес-секретар Держдепу Хізер Науерт.

Представник американського відомства підкреслила в своїй заяві, що Росія повинна відпустити українського режисера-політв’язня Олега Сенцова, який на знак протесту голодує протягом ста днів.

Вона додала, що у Вашингтоні переживають за самопочуття Сенцова. Американський уряд очікує, що Росія відпустить Сенцова на волю, щоб запобігти його загибелі. Така можлива трагедія вимусить представників США призвати до відповіді російських чиновників, причетних до засудження політв’язня.

Зазначимо, що 14 березня Сенцов оголосив голодування, вимагаючи від влади Російської Федерації відпустити всіх українських політв’язнів.

Нагадаємо, що Європейський Союз, Канада та Сполучене королівство також звернулися до Москви, вимагаючи визволення Олега Сенцова. Керівник зовнішньополітичного відомства Канади Христя Фріланд, Міністр у справах Європи сер Алан Дункан та голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі заявили, що у Сенцова стрімко погіршується стан здоров’я через тривале голодування, тому вони призивають РФ відпустити його та інших політв’язнів на волю.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*