Жителі села Підгірці перекрили Дніпровське шосе

Місцеві жителі села Підгірці, яке розташоване під Києвом, висловлюючи протест, перекрили Дніпровське шосе. Жителі активно протестують проти змін, які були внесені ще на початку весни цього року в генеральний план населеного пункту. Зміни включають в себе початок будівництва торгово-розважального центру, а також житлових масивів на болотистій місцевості. Жителі наполягають, що держслужбовці, які дали згоду на реалізацію проекту, причетні до корупційних схем.

Інформвидання dtp.kiev.ua у своєму профілі в соціальних мережах інформує, що більшу частину активістів склали мешканці одного зі столичних районів Троєщина. В інформації вказують, що мітингувальники перекрили шосе і вимагають скасування будівництва житлових масивів у населеному пункті, при цьому, більшу частину активістів складає населення столичного району Троєщини.

Користувачі соціальних мереж, коментуючи пост, висловили припущення, що жителям столичного району платять гроші за участь в таких заходах. Один з користувачів написав, що на Троєщині проживає велика кількість людей, і, швидше за все, у організатора акції є мережа, члени якої беруть участь у різних мітингах за певну суму.

При цьому, активісти не вперше перекривають цю ділянку дороги. Подібний випадок вже був на початку місяця, а минулого місяця жителі звертались із заявою до Київської ОДА, Обухівської адміністрації, ГПУ, Міністерства екології, МОЗ та Міносвіти. В заяві вони вказали всі мінуси проекту і відзначили, що його реалізація спричинить екологічну і соціальну катастрофу, а також смерть багатьох жителів. При цьому, за словами активістів, відповідь вони так і не отримали.

Кореспонденти «Стоп корупція» повідомили, що з приводу реалізації проекту у населеному пункті проводилося громадське слухання, проте думка населення не бралася до уваги. Дані про ці слухання розміщені на сайті сільської ради, але її голова Сергій Кравченко заявляє, що нічого про це не знає.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*