На дотацію корпорації Косюка виділили 187 млн держкоштів

На інтернет-порталі використання публічних коштів Е-data оприлюднили інформацію, що підприємство «Вінницька птахофабрика», яка є частиною корпорації «Миронівський хлібопродукт» (бенефіціар Юрій Косюк), отримала близько ста вісімдесяти семи мільйонів гривень з державного бюджету.

Дана сума була нарахована для того, щоб компенсувати витрати на будівництво та ремонтні роботи тваринницьких ферм. У державі в цьому році на реалізацію подібних програм було прийнято рішення виділити 2,3 мільярда гривень держкоштів.

Крім фірми Косюка, держкошти були виділені і «Аграрної компанії 2004», бенефіціаром якої є нардеп Сергій Лабазюк. Відомо, що на розвиток цього підприємства було виділено понад двадцяти двох мільйонів гривень.

Крім цього, в цьому році дотації були виділені і на компанію «Зернопродукт МХП», власником якого також є Косюк. Кількість держкоштів, виділених з бюджету для цієї фірми досягла п’яти мільйонів гривень. Зазначимо, що ще в минулому році ця ж компанія встановила рекордну суму дотаційних коштів, які перевищили 1,4 мільярда гривень і склали 35% всієї суми, виділеної на дотації. Наступним підприємством, на яке держава виділила 517 мільйонів гривень стало «Укрлендфармінг», яким володіє Олег Бахматюк.

При цьому, після низки скандалів, які виникли з-за того, що держава виділяє надто багато дотацій на агросферу, було прийнято рішення про спонсорування сфери тваринництва.

Нагадаємо, що Косюк є власником 66% акцій МХП. У минулому році журнал «Фокус» оприлюднив інформацію, що стан акціонера оцінюється в дев’ятсот мільйонів доларів. Згідно з інформацією журналу, Косюк займає шосту позицію в рейтингу найбагатших людей України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*