Обвинуваченого в нападі на Гандзюк визнали невинним

Сестра підозрюваного в нападі на Гандзюк Миколи Новікова розповіла «Українській правді», що її брата випустили з-під арешту.

Ірина Кадукова інформує, що його випустили ще до початку розгляду поданої ним раніше апеляції. Поки Кадукова очікувала початку засідання, до неї підійшов прокурор і повідомив про невинність Миколи Новікова.

У той же час, юрист обвинуваченого Камилжан Шадманов заявив, що відкликав апеляцію буквально за кілька хвилин до початку суду, оскільки прокурор повідомив про те, що підсудний невинний, та показав постанову, яка передбачає закриття кримінальної справи Новікова.

Відзначимо, що в кінці липня стався напад на українську активістку і співробітницю міської ради Херсона Катерину Гандзюк. Напад стався вранці біля будинку, в якому вона проживає. Відзначається, що зловмисник вилив на потерпілу сірчану кислоту, після чого залишив місце злочину.

Внаслідок нападу у жінки медики зафіксували опіки 35% тіла. Після того, як слідство представило Новікова у вигляді підозрюваного, потерпіла не визнала в ньому злочинця. Крім цього, вона наполягає, що той, хто облив її кислотою, швидше за все, є працівником правоохоронних структур. При цьому нещодавно генеральний прокурор Юрій Луценко був упевнений, що Новіков і є той самий злочинець.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*