Нефьодова призначено торговим представником держави

Уряд України затвердив рішення про призначення заступника міністра економічного розвитку Максима Нефьодова на посаду в. о. торгового представника. Дану постанову було затверджено на черговому засіданні Кабміну.

Раніше ця посада належала Наталії Микольській. Однак, вона подала у відставку. Причиною такого рішення стала її участь в одній з програм університету Стенфорда, яка отримала назву «Нові лідери України».

Микольська була на посаді заступника міністра, починаючи з 2015 року. Її кар’єра в уряді починалася тоді, коли його очолював Яценюк, і продовжилася після того, як головою уряду став Гройсман. Вона займалася різними проектами, зокрема, вона контролювала переговорний процес щодо зони вільної торгівлі. За її участі було укладено договір про зони вільної торгівлі між Україною та Канадою.

Сама ж Микольська прокоментувала нинішню ситуацію. Вона повідомила, що має намір зустрітися з Нефьодовым і обговорити кілька робочих моментів, для того, щоб розпочаті проекти продовжувалися реалізовуватися і не були зупиненими. Також екс-міністр підкреслила, що частиною проектів буде керувати віце-прем’єр Степаном Кубів, оскільки експортне просування входить у сферу його компетенції. Вона заявила, що збирається займатися дослідницькою діяльністю, а також просуванням українських постачань в Сполучені Штати.

Зазначимо, що Нефьодов обіймав посаду заступника міністра економічного розвитку з лютого 2015 року.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*