Переселенці демонструють байдужість до майбутніх виборів

В рамках дослідження Міжнародної організації з міграції (МОМ) було виявлено, що в Україні половину внутрішньо переміщених осіб не цікавлять результати майбутніх президентських виборів. За даними МОМ тільки 41% опитаних переселенців мають намір взяти участь у голосуванні. Близько 30% переселенців відмовляються йти на вибори, а ще 24% – заявили, що сумніваються.

В ході опитування у переселенців дізналися, чим вони мотивують свою відмову. Більшість з тих, хто не піде на вибори, переконані, що в Україні внутрішньо переміщені особи не мають права голосу. Інші відзначили, що незалежно від результатів, в країні нічого не зміниться. Близько 16% тих, хто відмовилися, не ознайомлені з інформацією щодо того, яку процедуру голосування передбачено для переселенців.

Згідно з підрахунками МОМ, в Україні зафіксовано 1,5 мільйона внутрішніх переселенців. Більшість з них зіткнулися з фінансовими проблемами, оскільки не можуть знайти роботу на новому місці. Ті, хто так і не змогли адаптуватися, змушені повертатися в зону бойових дій.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*