НАТО готується до заворушень у Латвії

20-го серпня, на території Латвії почалися наймасштабніші навчання НАТО за всю історію її існування. Вони мають назву «Намейс 2018». Про це заявили в міністерстві оборони республіки.

Командувач збройними силами, Леонід Калниньш, заявив, що в ході цих навчань мають відпрацьовувати здатність армій протистояти будь-яким загрозам. При такому серйозному сценарії, відомо, що основним варіантом навчань буде ліквідація спонтанних заворушень в Валмієрі, а також Єкабпілсі.

Брати участь у військових маневрах буде близько 10 000 чоловік. Крім представників іноземних армій у операціях беруть участь бійці земессардзе (воєнізованої добровольчої організації), працівники структур МВС а також, звичайно, військовослужбовці.

«Намейс 2018» буде охоплювати всі регіони цієї прибалтійської країни. Навчання пройдуть в районі міст: Вентспілсу, Ліепайі, Єкабпілсу, Валміере, Риги та ще в районі 36-и маленьких населених пунктів.

Це дуже цікавий прецедент, коли війська проводять репетицію придушення заворушень серед громадян своєї країни, а іноземні війська (нехай навіть союзницькі) їм у цьому допомагають. Насправді, це все дуже тривожні симптоми.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*