Голова українського МЗС виступив проти скасування поїздів до Росії

У середу на черговому засіданні Кабміну голова Міністерства закордонних справ Павло Климкін повідомив, що якщо обмежити залізничне сполучення з Росією, то мільйони українських громадян, які на даний момент знаходяться в РФ, не зможуть повернутися додому. При цьому міністр підкреслив, що цілком ймовірно, що таке рішення ніяк не вплине на Росію.

При цьому пропозиція, яку висунуло Мінінфраструктури, передбачає зупинку пасажирських транспортувань між Україною та РФ, позбавляє можливості громадян України залишити російську територію.

Він звернув увагу, що мільйони громадян України зараз перебувають у Росії, але це зовсім не означає, що вони там знаходяться тільки тому, що їм там подобається. У всіх були свої причини туди поїхати. Він не проти обговорити дане питання, але при цьому, від прийнятого рішення не повинні постраждати українські громадяни.

Зазначимо, що ще 15 серпня російський міністр транспорту Євген Дітріх підкреслив, що ініціатива з боку Мінінфраструктури України з приводу обмеження залізничних пасажирських транспортувань принесе тільки незручності. При цьому, він додав, що російська влада вже розробила план дій на той випадок, якщо подібне рішення в Україні все ж приймуть.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*