Київ загрожує Москві танками

Український нардеп Олег Барна сказав, що парад у Києві, спровокує “землетрус” в Москві. За його словами, це може статися через військовий марш, рев та гул української бронетехніки.

Також депутат переконаний: в Україні є чим похвалитися – це танк Т-64, який по своїй функціональності та надійності випереджає танки агресора на базі «Армата». На думку Барни, Т-64 самий надійний танк з нині існуючих в країні. Якщо Олег мав на увазі саме цей зразок військової техніки, то мова йде про Харківський танк часів СРСР, розробки якого почалися ще в 60-х роках минулого століття.

Про землетрус в Кремлі досі нічого невідомо, а от на рахунок того, що Київ можуть рознести – це точно. Варто згадати, що за час репетиції ЗРК «Бук» на одній з центральних вулиць міста протаранив будівлю, а новітній український Т-84–120 «Ятаган», створений в єдиному екземплярі за стандартами НАТО, взагалі заглох і задимівся по дорозі на генеральну репетицію.

«Ятаган» — унікальна машина. Це Т-84, який підігнали під Натовські стандарти ще за Кучми, у 2000-му році. На нього була встановлена гармата калібром 120 мм. Танк був серйозно модернізований для участі в тендері для експорту в Туреччину — ось звідки така цікава назва. З продажем тоді щось не заладилося, і зразок відправився на тривале зберігання на склад. Саме так, був створений цей новітній танк.

Втім, Барна впевнений, що все це робочі моменти і непорозуміння, які несуттєві на тлі набагато більших успіхів вітчизняної оборонки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*