Лідер Сполучених Штатів привітав Україну з Днем Незалежності

У прес-центрі американського президента інформують, що лідер країни Дональд Трамп надіслав привітання з двадцять сьомою річницею Незалежності України голові української держави Петру Порошенку.

Дональд Трамп у своєму зверненні написав, що хоче привітати від імені всього американського народу президента України і все її населення зі святом Незалежності, яке відзначатиметься вже 24 серпня. Трамп зазначив, що український народ може пишатися своєю державою, оскільки країна вже упродовж чотирьох років стримує агресію з боку Росії. Крім цього, в державі цілісне громадянське суспільство, країна демонструє економічне зростання і розвиток військової сфери. Зараз ЗСУ демонструють таку міць, якої раніше ще не було.

Лідер також додав, що українському народу не варто забувати, що США завжди будуть надавати допомогу державі, особливо в ті моменти, коли країна намагається відстояти свої територіальні кордони і суверенітет.

Американський голова підкреслив і те, що уряд держави продовжить співпрацю з Україною, а крім цього, буде надавати всіляку підтримку розвитку в країні демократії, права, зниження рівня корупції, а також підвищення економічного зростання. Трамп також написав, що він бажає державі мирного і благополучного року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*