Аеропорт «Ужгород» можуть вилучити з комунальної власності

В ході конференції заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк повідомив, що якщо закарпатська влада не буде чинити необхідний догляд аеропорту «Ужгород» і не буде виділяти гроші на технічні оновлення, то велика ймовірність того, що аеропорт перейде у власність держави.

Лавренюк звернув увагу, що якщо адміністрація Закарпаття не зможе врегулювати фінансові питання і не зможе знайти кошти на закупівлю світлосигнальної системи, а також не зробить жодних кроків для вирішення існуючих проблем аеропорту, то в державі візьмуть на розгляд ініціативу про вилучення аеропорту з комунальної власності та передачі його в державну.

Він підкреслив, що зараз потребує рішення низка проблем аеропорту. Однією з них є оснащення його аеронавігаційною технікою. Вогні повинні бути встановлені не тільки на українській території, але й у Словаччині, а для цього необхідно укласти з керівництвом країни міждержавний договір. Не менш гострим є питання будівель, які знаходяться поруч зі злітною смугою і можуть створювати небезпеку при посадці літаків.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*