Правоохоронці Одеси завадили вивезенню українок у сексуальне рабство

Співробітники Одеської поліції з управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, виявили та заарештували іноземця, який пообіцяв двом громадянкам України надати роботу в своїй країні.

В ході виконання спецоперації «Мігрант», одеські правоохоронці виявили, що громадянин КНР здійснює в Україні відбір жінок для подальшого вербування та відрядження їх на територію Китаю.

На підставі цього, правоохоронці відкрили кримінальну справу стосовно громадянина Китаю, в якій його дії кваліфікують за частиною 2 статті 149 КК України.

Водночас, співробітники УБЗПТЛ встановили, що жертвами затриманого стали двоє молодих українок, одна з яких є уродженкою Хмельницької області, а інша – Миколаївської. Обидві жінки проживали на території Одеси. Користуючись поганим фінансовим положенням українок, зловмисник пообіцяв жінкам надати роботу з високим рівнем доходу, а також дав обіцянку безкоштовно забезпечити їх житлом та харчуванням.

Згідно з документальною інформацією управління, правоохоронці затримали іноземного громадянина у середу в аеропорту Одеси. При цьому, разом з китайцем в аеропорту знаходилися і громадянки України, яких, за версією правоохоронців, він завербував.

На даний момент в відношенні іноземця тривають слідчі дії. Громадянину КНР за скоєний ним злочин наразі загрожує до дванадцяти років позбавлення волі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*