Чорниця та морква зору не допоможуть — Супрун

Уляна Надія Супрун на своїй сторінці у ФБ «розвінчала» чергові «міфи», які стосуються зору. Її міркування здаються досить переконливими, так як вона весь час пише про якийсь «науковий підхід» і посилається на велику кількість американських англомовних джерел. В. о. міністра охорони здоров’я вважає, що гаджети, комп’ютери і телевізори не здатні вплинути на зір людини навіть у ранньому віці. Вона вважає, що це вже давно доведено і не потребує додаткових досліджень.

Чиновниця висміює традиційні підходи батьків, які оберігають дітей від тривалого перегляду телевізора. Також Супрун вважає, що на комп’ютері можна працювати в повній темряві — контраст між освітленістю екрану монітора та приміщенням, ні на що не впливає. Не впливає на її думку на зір і читання книг при поганії ілюмінації й навіть у лежачому положенні, а в телевізор можна дивитися з будь-якої відстані.

Далі Уляна Супрун (Надія Юрків) продовжує розвивати цю тему. Вона запевняє, що дефіцит вітамінів, які, наприклад, містяться в моркві та в чорниці, цілком може призвести до негативних для очей результатів, але лише у випадку дуже великого дефіциту. А от у зворотний бік, на думку Уляни-Надії, це не працює — скільки чорниці не вживай, зір від цього ні краплі краще не стане, вважає жінка.

Перемагати всі проблеми головний лікар України пропонує веденням здорового способу життя, спортом і т. д. Ну й, як завжди: треба кидати палити. І тут — точно не посперечаєшся.

Практично все це «руйнування легенд» головним шаманом країни здається майже безпечним, але якщо подумати про те, якими можуть бути результати — можна задуматися всерйоз. Діти роблять уроки при поганому освітленні — не біда; сидять цілий день біля телевізора — не критично; однорічна дитина розважається з телефоном — нехай грає, головне, щоб не відволікала і т. п. І нарешті: навіщо купувати дітям чорницю, віджимати морквяний сік? З’їв вітамінку від Супрун — пішов грати у футбол, і не треба морочитися.

Україна Реалії — найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*