Британський міністр вважає, що країні буде краще за межами ЄС

Голова британського МЗС Джеремі Хант зробив заяву, що Великобританії буде набагато краще, якщо вона вийде з Європейського союзу. При цьому є неважливим, вийде вона за угодую, чи без неї, додав політик.

Міністр підкреслив, що хоч Євросоюз і підтримав Великобританію під час референдуму, який проходив два роки тому, та все ж, буде набагато краще, якщо його країна покине блок, при цьому результати переговорного процесу з Брюсселем вже не мають значення.

Раніше голова МЗС повідомляв, що Британія зможе жити і процвітати і без угоди з ЄС. Водночас, до цього в інтерв’ю ITV він заявив, що якщо Британія покине ЄС без угоди, то це буде великою помилкою, про яку країна буде шкодувати ще не один десяток років.

Хант також підкресли професіоналізм та компетентність екс-міністра закордонних справ Джонсона, який звільнився, аби виявити протест змінення позиції голови британського уряду Терези Мей щодо Брекзіта на більш м’яку.

Міністр підкреслив, що Джонсон вплинув на хід історії Британії через свою жорстку позицію щодо Брекзіта.

Відзначимо, що Британія має домовитись з Євросоюзом щодо Брекзіту до жовтня поточного року для того, аби парламентарії усіх країн мали досить часу, щоб затвердити угоду. При цьому, згідно угоді, Британія зможе вийти з членства ЄС вже 29 березня наступного року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*