На Луганщині пройшли тренування артилеристів Об’єднаних сил

На офіційному сайті Міністерства оборони України з’явилася інформація про підсумки тактичних занять однієї з артилерійських бригад операції Об’єднаних сил, які пройшли в Луганській області. Військовослужбовці тренувалися в управлінні вогнем батареї самохідних артилерійських установок (САУ).

Керівник тактичних занять зазначив, що артилеристи систематично тренуються та покращують навички управління САУ, щоб в разі загострення ситуації та активізації ворога бути в бойовій готовності. Попри те, що умови Мінських домовленостей передбачають відведення великокаліберних систем від лінії розмежування, українські артилеристи продовжують підтримувати техніку та озброєння в належному вигляді.

В ході тактичних занять артилерійська бригада Об’єднаних сил відпрацювала комплекс дій з управління самохідною гаубицею «Мста-С». За підсумками тренувань в керівництві зазначили, що військовослужбовці успішно впоралися з поставленими завданнями. Заняття пройшли без виконання практичної частини, але командування підкреслило готовність артилеристів дати відсіч ворогу в разі нападу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*