У Польщі розповіли про доходи заробітчан з України

Експерти розрахували, яку зарплату у Польщі отримують трудові мігранти з України. Часто можна подумати, що заробітна плата українських трудових мігрантів перевищує доходи польських громадян, але це тільки тому, що українці більш активно беруться за понаднормову роботу.

Три чверті українських заробітчан щомісяця отримують зарплатню на суму, яка сягає двох з половиною тисяч злотих або в перерахунку на гривні – дев’ятнадцять тисяч. Такі дані надала фірма Personnel Service, основним профілем якої є працевлаштування. Згідно з даними, більше 45% українських громадян, які працюють на території Польщі отримують в місяць зарплатню, сума якої досягає трьох тисяч злотих. При цьому, ця сума розрахована вже з вирахуванням усіх необхідних податків. Таким чином, близько 45% українських заробітчан за місяць роботи в Польщі отримують більше двадцяти двох з половиною тисяч гривень.

Голова компанії Personnel Service Кшиштоф Ингльот підкреслює, що в цілому зарплатня трудових мігрантів з України прирівнюється до доходу середньостатистичного поляка. Він також додав, що можна подумати, що українські громадяни отримують більше, ніж польські, проте причиною тому є той факт, що українці просто беруть додаткові робочі години. При цьому, більшість роботодавців заявляють, що праця іммігрантів не дешевше, ніж праця польських громадян. У той же час, багато польських компаній воліють платити українським громадянам більше польських. Одночасно з цим, витрати українців теж досить скромні. Зазначається, що більше 90% заробітчан витрачають близько тисячі злотих щомісяця.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що українські трудові мігранти, які працюють у Польщі, надсилають в свою країну досить великі суми грошей. В цілому, ця сума досягла трьох мільярдів злотих або ж вісімсот мільйонів доларів. При цьому, в 2017 році трудові мігранти надсилали додому на сімсот мільйонів злотих менше.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*