У столиці України святкують День Незалежності

Сьогодні, 24 серпня, по всій Україні проходять заходи, приурочені до двадцять сьомої річниці Незалежності країни. У зв’язку з цим, у столиці державна і муніципальна адміністрація організували масові гуляння та розважальну програму. Деякі із заходів були підготовлені волонтерами.

На десяту ранку в столиці заплановано проведення військового параду, в якому візьмуть участь понад двохсот п’ятдесяти одиниць військової техніки, а також чотири з половиною тисячі військовослужбовців. Зазначається, що відповідальність за проведення параду і святкового салюту лежить на Міноборони. Відзначається, що парад відвідають і представники державної адміністрації.

У той же час, столична адміністрація організувала проведення парусної регати. Відзначається, що сьогодні змагатимуться близько шістдесяти крейсерсько-гоночних яхт, з кількістю екіпажу від чотирьох до шести чоловік на кожній яхті. При цьому, програма святкувань передбачає безліч гонок, в яких можуть взяти участь не тільки професіонали, але і любителі. Змагання розпочнеться з 9.30 і триватиме до 16.00.

З самого ранку в Соборі Святої Софії лунають молитви за державу і всіх її громадян. Крім цього, представники державної влади збираються відвідати покладання квітів до пам’ятників Тараса Шевченка та Михайла Грушевського, а також вшанувати пам’ять Небесної Сотні.

Проте найбільш видовищним і найбільш очікуваною подією року стане забіг українців у вишиванках. Мета проведення такого заходу не зводиться лише до того, щоб розвивати патріотичне мислення у громадян. Крім того, за допомогою таких заходів у державі пропагують здоровий спосіб життя. При цьому, дистанція забігів досягає десяти кілометрів. Спортсмени стартують на Русанівській набережній, а фінішна пряма розташована на Дніпровській набережній. Забіги розпочнуться вже з дев’ятої ранку.

Завершити святкову програму планують концертом, який відбудеться на НСК «Олімпійський», за участю української музичної групи «Океан Ельзи».

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*