Польські громадяни протестують проти депортації українки під будівлею МВС

Радіо Свобода інформує, що під будівлею польського Міністерства внутрішніх справ проходять масові акції протесту. Мітингувальники вимагають скасувати обмеження в’їзду на територію ЄС громадянки України Людмили Козловської. Під будівлею відомства зібралося близько сімдесяти осіб. Причиною акції протесту послужив той факт, що польська адміністрація підозрює українку у причетності до демонстрацій, спрямованих проти уряду.

Демонстранти виступали проти депортації Козловської. Сама демонстрація здійснювалася з закликом скасувати політичне видворення громадянки України. Мітингувальники наполягали на тому, що державна адміністрація повинна переглянути і скасувати своє рішення про те, щоб внести українку в Шенгенську інформсистему як громадянку, небажану у країнах Європейського Союзу.

Мітингувальники стверджують, що видворення Козловської демонструє порушення правової системи польською владою, а також експлуатування Шенгенської інформсистеми в політичних цілях держави.

Козловська на сьогоднішній день очолює ГО «Відкритий діалог». ЇЇ депортували з Польщі, оскільки влада цієї країни підозрює, що громадянка має безпосереднє відношення до місцевих протестів проти уряду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*