Топ-менеджер «Укргазвидобування» відпущений під заставу

Відповідно до рішення суду, Олексій Тамразов, який обіймав посаду заступника голови правління компанії «Укргазвидобування», більше не утримується під вартою. Адвокат підсудного повідомив, що Тамразов зобов’язаний в установлений термін (5 днів) виплатити заставу в розмірі 20 млн гривень.

Адвокат Тамразова доповнив, що під час судового засідання були присутні нардепи та громадські активісти, які стали на бік його підзахисного. Нардепи Ігор Луценко, Вікторія Войціцька і ще близько 10 активістів заявили, що хочуть взяти Тамразова на поруки.

Попри те, що Генпрокуратура вимагала призначити в якості застави не менше 577 млн гривень, адвокату Тамразова вдалося переконати суд істотно зменшити суму (до 20 млн гривень).

Нагадаємо, що Тамразов звинувачується в причетності до злочинної діяльності адміністрації екс-президента України Віктора Януковича. Першого разу підсудний був затриманий 9 серпня 2018 року за те, що нібито спробував дати хабар генпрокурору України, щоб той, у свою чергу, зняв арешт з майна членів злочинної організації Януковича.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*