В Австралії обрали нового прем’єра

Закордонне інформвидання The Age повідомило, що в Австралії за підсумками голосування новим прем’єр-міністром призначено Скотта Моррісона. Зазначимо, що до цього він обіймав посаду скарбника уряду. Також Моррісона призначили на посаду голови Ліберальної партії. Обирали нового партійного голову на засіданні фракцій в австралійському парламенті.

Моррісон переміг у виборчій гонці у другому турі. Він набрав сорок п’ять голосів, в той час, як його конкурент Джулі Бішоп, який є міністром закордонних справ, набрав всього сорок.

Колишній голова австралійського уряду Малькольм Тернбулл раніше стверджував, що він має намір залишити політичну діяльність, якщо депутати проведуть голосування щодо нового лідера Ліберальної партії. Сорок три парламентарія все ж проголосували за те, що необхідно обрати нового голову фракції.

До цього уряд Австралії повідомив про наміри укласти договір про безпеку з державами Тихоокеанського регіону для того, щоб не допустити воєнного впливу на них з боку таких країн, як КНР і Росія.

Раніше Австралія заявляла про те, що не має наміру зупиняти санкції по відношенню до Російської Федерації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*