Президент Туреччини привітав Україну з річницею Незалежності

Турецький лідер Ердоган направив українському голові держави Петру Порошенко привітання з двадцять сьомою річницею Незалежності. У тексті привітання він зазначив, що турецька влада й надалі продовжить підтримувати Україну в її боротьбі за незалежність, суверенність, а також за збереження цілісності адміністративних кордонів.

Ердоган підкреслив і той факт, що турецько-українські відносини постійно розвиваються, а дружні відносини, які існують вже не один десяток років, стають все більш міцними. Крім цього, турецький лідер зазначив, що він високо оцінює наміри української сторони вивести відносини з Туреччиною на новий більш високий етап. Він підкреслив, що Україна може розраховувати на підтримку з боку Анкари в боротьбі за її незалежність, суверенність і непорушність кордонів.

Крім цього, Ердоган запропонував українському лідеру нанести візит до Туреччини з метою проведення засідання Стратегічної ради вже цієї осені.

Одночасно з цим, турецький лідер у річницю Незалежності України побажав її жителям благополуччя і добробуту.

Зазначимо, що раніше турецький лідер заявляв про те, що Туреччина не буде піддаватися зовнішньому впливу. Він підкреслив, що багато недоброзичливців країни намагаються всіляко вплинути на державу економічними заходами. Проте Туреччина не піддасться цьому впливу, і не буде змінювати існуючий політичний вектор. Він зазначив, що ще на початку місяця адміністрація Сполучених Штатів ввела санкції стосовно двох турецьких міністрів лише тому, що вони були причетні до арешту американського пастора Ендрю Брансона.

Ендрю Брансона затримали в Туреччині ще два роки тому, йому інкримінують шпигунство і підтримку структур, які намагалися здійснити державний переворот у 2016 році.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*