В Хмельницькій області заарештовано торговця набоями

За інформацією прес-центру головного управління Нацполіції у Хмельницькій області, у місті Кам’янець-Подільський правоохоронним органам повідомили, що недалеко від ринку невідомий громадянин торгує набоями до стрілецької зброї. У міському відділку одразу зреагували і направили поліцейських перевірити ці свідчення.

Пізніше з’ясувалося, що інформація, яку надали правоохоронцям, виявилась правдивою. Дійсно, недалеко від міського ринку поліцейські виявили громадянина, який намагався реалізувати набої до автомату Калашникова. Правоохоронці встановили, що продавцем виявився 54-річний мешканець Кам’янець-Подільська. У нього конфіскували набої, чисельність яких досягала сімдесяти дев’яти одиниць. Про те, як до нього потрапили набої, затриманий не зміг пояснити, він лише зазначив, що знайшов їх.

Зараз стосовно громадянина відкрито кримінальну справу на підставі частини 1 статті 263 КК України. На даний момент, чоловіку загрожує ув’язнення строком від трьох до семи років. Водночас правоохоронці намагаються з’ясувати походження набоїв.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*