На військовому параді в Україні знепритомніли двоє солдатів

24 серпня, в день, коли Україна відзначає 27-му річницю Незалежності, жителі країни мали можливість спостерігати за військовим парадом, учасники якого пройшли по головній вулиці Києва. Всього в урочистому заході взяли участь 4,5 тис. військовослужбовців і пройшли 250 одиниць військової техніки.

Попри тривалу підготовку до даного заходу, все ж не вдалося уникнути інциденту. Під час урочистої промови президента України Петра Порошенка солдат української армії втратив свідомість. Схожий інцидент стався з ще одним військовослужбовцем. Під час символічного ритуалу в пам’ять про загиблих воїнів української армії, один з солдатів впав на асфальт в результаті втрати свідомості. Товариші по службі, які стояли поруч, надали йому необхідну допомогу.

Після інциденту в ЗМІ почали публікувати інформацію, що солдати вже не вперше втрачають свідомість під час урочистих і пам’ятних заходів за участю президента України. Схожий інцидент стався в ході його інавгурації, на святкуванні річниці Нацгвардії, а також під час вшанування пам’яті жертв Голодомору.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*