Меркель заперечує зростання залежності ФРН від Росії через «Північний потік-2»

Інформвидання Reuters повідомляє, що в процесі зустрічі зі студентами в столиці Грузії голова німецького уряду Ангела Меркель звернула увагу, що будівництво і запуск в роботу нового газопроводу «Північний потік-2» не спричинить за собою залежне становище ФРН від Росії. Вона підкреслила, що німецький уряд впевнений в тому, що не стане підкорятися Росії, навіть, з урахуванням будівництва нового терміналу, завдання якого полягатиме в транзиті російського газу.

Вона впевнена, що процес будівництва, а також початок роботи нового газопроводу ніяк не вплине на зростання залежності ФРН від Російської Федерації. Крім цього, голова уряду ФРН наполягає на збереженні транспортувань газу з РФ через територію України, навіть після того, як «Північний потік-2» запустять в експлуатацію.

Зазначимо, що до цього голова німецького уряду Меркель у рамках зустрічі з російським лідером Путіним обговорили необхідність збереження можливості транспортування російського газу через українську територію.

Крім цього, відомо, що в Сполучених Штатах вже в найближчому часі завершать розробку нових санкцій стосовно тих фірм, які беруть участь у будівництві газопроводу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*