У День незалежності Україну привітали лідери з багатьох держав світу

Сьогодні, 24 серпня, Україна відзначає двадцять сьому річницю з дня Незалежності. В Адміністрації українського президента інформують, що з державним святом голову України Петра Порошенка привітали вже багато світових лідерів. Серед них є президенти таких країн, як Республіка Корея, Польща, Киргизія, Мексика, Ірак, Бенін. До них приєдналися королева Великобританії, королі Іспанії, Саудівської Аравії та Марокко. Не змогли не привітати Україну і великий герцог Люксембургу, імператор Японії та голова Державної ради Куби. Водночас, в адміністрації відзначають, що список лідерів, які вітають країну та президента, постійно поповнюється.

У своєму вітанні королева Великобританії Єлизавета ІІ передає найщиріші вітання президенту з державним святом. Вона побажала громадянам країни лагідної долі та щастя.

Корейський лідер Мун Дже-Ін звернув увагу, що Україна та Корея багато років разом будували тісні взаємовідносини в багатьох питаннях. Зараз між країнами панує дружба та співпраця. Він висловив сподівання на те, що дружні відносини між державами не тільки продовжаться, алей будуть розвиватися шляхом взаємовигідної співпраці. У листі він також побажав Україні безкінечного процвітання.

В свою чергу імператор Японії сердечно привітав президента та народ країни та побажав їм щастя та процвітання.

В Адміністрації голови України підкреслили, що багато світових лідерів не тільки бажають Україні щастя й процвітання, але й виражають сподівання на те, що дружні стосунки між державами будуть розвиватися та перейдуть у тісну співпрацю, яка буде сприяти розвитку та добробуту обох сторін.

Не зміг не висловити привітання Україні й голова Польщі Анджей Дуда. У своєму листі він запевнив українського лідера у своїй повазі до його народу. Він відзначив, що зараз народ України все ще продовжує боротьбу за свою незалежність, при цьому він йде на безліч жертв для того, щоб досягнути цієї мети та зупинити агресію, яка надходить з боку Росії.

Польський голова відзначив, що він виражає підтримку Україні в боротьбі за її суверенітет та недоторканність адміністративних кордонів. Як вираз цього, можна роздивлятися пропозицію взяти участь у форумах Ради ООН, ОБСЄ, ЄС та НАТО. Він також додав, що й надалі Польща буде прикладати багато зусиль, щоб допомогти Україні у розвитку стосунків з Європейським союзом та Північноатлантичним альянсом. Він також відзначив, що українська влада може розраховувати та підтримку в проведенні реформ, які необхідні для підписання асоціації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*