Трамп озвучив умову обвалення економіки США

Голова Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що якщо б виникла ситуація, в якій йому оголосили імпічмент, то такі дії спричинили б за собою обвал економіки держави. Він зауважив, що наслідком такого рішення стане обвалення ринку. Про це голова держави заявив в телеефірі Fox & Friends. Він також додав, що в такій ситуації в державі всі різко б збідніли.

При цьому, політик звернув увагу на те, що він взагалі не уявляє, на підставі чого можна оголосити імпічмент людині, яка прекрасно виконує свої обов’язки.

Спори про висунення імпічменту американському лідеру з’явилися внаслідок визнання провини екс-юриста чинного голови держави Майкла Коена. Він зізнався в тому, що скоїв злочини, що порушують фінансову дисципліну, а також ухилявся від податків.

Також Коен не став заперечувати той факт, що передавав гроші двом жінкам, які вступали в сексуальний контакт з чинним головою Сполучених Штатів. Це робилося з метою, щоб вони не поширювали ці відомості. Юрист заявляв, що він просто виконував наказ президента. До цього прес-секретар адміністрації президента Сара Сандерс повідомляла, що Трамп не здійснював жодних протиправних дій, і проти нього немає ні звинувачень, ні змови.

Автор: Серафима Захаренко

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*