Дніпровці у річницю Незалежності взяли участь у забігах в вишиванках

У п’ятницю в Дніпрі відбулися змагання «Біжимо у вишиванках в Дніпрі». Даний захід приурочено до 27-ї річниці Незалежності України. Всього близько п’ятисот жителів проявили ініціативу взяти участь у заході. Повідомляється, що учасниками були представники різних вікових категорій. Такий забіг у місті проходить вже протягом трьох років, однак цього разу він відрізняється від попередніх тим, що, крім гонки, також проводилися і командні змагання, в яких передбачалися естафети у шароварах, човниковий біг з квасом, забіг з коромислом, а також ліплення вареників.

Керівник ГО «Старт Дніпро» Світлана Лєщинська розповіла, що такий захід проводиться в місті вже протягом трьох років, і з кожним роком все більша кількість жителів виявляє бажання взяти участь. Вона підкреслила, що перед забігом учасники одягаються у вишиванки, тим самим показуючи, що спортсмени є гордістю держави.

Легкоатлетка Ірина Кандиба повідомила, що забіги здійснювалися на різні дистанції — як на два з половиною, так і на п’ять кілометрів. При цьому, для зовсім юних учасників були передбачені дистанції на сто, п’ятсот і тисячу метрів. Вона заявила, що особисто для неї сьогоднішній захід – це не тільки гарне проведення часу, але і, в першу чергу, тренування, оскільки спортсменка може похвалитися тим, що стала європейською чемпіонкою з забігу на дистанції п’ять кілометрів.

Ще один учасник змагань Денис Павлов подолав дистанцію у п’ять кілометрів і розповів, що його восьмирічна дочка взяла участь в забігу на п’ятсот метрів. Він зазначив, що таке рішення він прийняв, виходячи з патріотичних міркувань і бажання залучити до спорту якомога більше людей.

Автор: Серафима Захаренко

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*