Одесити мають намір здивувати світ своїм новим винаходом

Журналістам ТСН вдалося поспілкуватися з винахідником Володимиром Усовим і його командою, які в своєму офісі в Одесі працюють над створенням технології 3D друку людських кісток. За словами Усова, такі кістки будуть приживатися краще, ніж звичайні протези. На даний момент нова технологія знаходиться на стадії тестування.

В інтерв’ю журналістам Усов розповів, що спочатку він і його команда робили 3D копії керамічних виробів. Після кількох вдалих спроб вони усвідомили, що можна переходити на більш складний рівень. Тепер офіс одеситів більше схожий на лабіринт, розділений на кілька цехів. В одному займаються розробкою, в іншому друкують. Є також окремі кімнати, де сушать, фарбують, упаковують і відправляють вироби замовнику. Поки це ще не надруковані кістки, але в найближчі два роки винахідники планують закінчити тестування 3D принтера кісток і представити свій винахід світу.

Усов висловив надію, що після введення в експлуатацію 3D принтера, буде створена база кісток. У разі якщо в лікарню надійде людина з переломом, їй зможуть відновити кістку без використання металевої конструкції. На даний момент одесити намагаються роздрукувати на 3D принтері людську щелепу. Усов відзначив, що всі випробування дослідники проводять на собі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*