Супрун: правила поведінки в натовпі

фото: begemot.media

З початком масових заходів, приурочених до святкування Дня прапора та Дня Незалежності України, в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун нагадала українцям про правила поведінки в натовпі. Відповідні рекомендації вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

Супрун написала, що перед тим, як вирушати на захід, необхідно максимально детально вивчити інформацію про формат, місцевість, де він пройде, дізнатися тривалість і приблизну кількість учасників. Крім того, потрібно заздалегідь подивитися прогноз погоди та взяти достатню кількість води. Супрун нагадала, що перебування в натовпі при підвищеній температурі повітря збільшує ймовірність сонячного удару.

Чиновниця окремо розповіла про правила поведінки, яких необхідно дотримуватися, вже перебуваючи в натовпі. Рухатися треба в одному темпі з іншими учасниками заходу, і ні в якому разі не йти проти натовпу. Якщо ж людина впала, вона повинна закрити голову руками, щоб уникнути травм, і підтягнути ноги до грудей. При цьому необхідно спробувати максимально швидко піднятися на ноги та продовжити рух.

Супрун підкреслила, що в разі виникнення небезпечної для життя ситуації, необхідно звернутися за допомогою до оточуючих.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*