Екс-президенту Південної Кореї посилили покарання

фото: mmbiz.qpic.cn

В Deutsche Welle повідомили, що відповідно до рішення Верховного суду Південної Кореї колишньому президенту країни Пак Кин Хє продовжили термін тюремного ув’язнення до 25 років. Крім того, суд збільшив накладений на підсудну штраф. Тепер його сума складає 18 млн. доларів.

Ініціатором перегляду вироку стала прокуратура, яка наполягала на позбавленні волі екс-президента строком на 30 років, не менше. За підсумком судового засідання, колишній лідер Республіки Корея проведе в тюремній камері сумарно 33 роки. Такий великий термін встановлено через те, що Пак Кин Хє засуджена відразу за кілька скоєних злочинів. У цей перелік входять корупція, здирництво та фальсифікація результатів громадських опитувань.

Нагадаємо, що Пак Кин Хє позбавили президентських повноважень у 2017 році. Пізніше їй висунули 18 пунктів звинувачення, і всі вони були доведені в суді. Екс-лідера Республіки Корея визнали винною в зловживанні владою, хабарництві та ще кількох злочинах. Були знайдені докази того, що вона вимагала у корпорацій гроші (близько 62 млн. євро) і переводила їх до фондів своєї подруги.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*