В Узбекистані намагаються знищити пам’ять про екс-президента Карімова

фото: www.inform.kz

Узбекські ЗМІ оприлюднили інформацію, що державний радник президента Хайріддін Султанов заборонив згадувати на телебаченні колишнього президента країни Іслама Карімова. Крім того, з університетських бібліотек вилучаються книги Карімова, а портрети з екс-лідером держави знищуються.

Представники НТРК Узбекистану повідомили, що відповідний наказ надійшов у липні. Відтепер усі телеканали повинні ретельно перевіряти матеріал, що випускається в ефір, на наявність згадок про Карімова. Мається на увазі не тільки заборона на трансляцію сюжетів, де згадується його ім’я, але і репортажі з використанням фотографій екс-президента. Як відзначили ведучі, які працюють на узбекському телебаченні, їм з початку 2018 року радять якомога частіше згадувати в сюжетах ім’я нинішнього голови держави Шавката Мірзійоєва. У даний час згадка про Карімова порівняна з репортажем про релігійних екстремістів.

Студент Бухарського державного університету повідомив, що книги під авторством Карімова винесли з бібліотеки навчального закладу і здали в макулатуру. Крім того, надійшов наказ зняти всі портрети екс-президента та стерти з настінних панно його гасла.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*