Юрист Ярошенко закликав ООН визнати ув’язнення льотчика незаконним

фото: www1.pictures.gi.zimbio.com

Юрист російського льотчика Костянтина Ярошенка, якого суд Сполучених Штатів визнав винним і засудив до двадцяти років тюремного ув’язнення, Олексій Тарасов звернувся до представників Організації Об’єднаних Націй з питань катувань і свавільних викрадень із закликом з’ясувати всі деталі по справі російського пілота.

Адвокат підкреслив, що він впевнений у розгляді надісланої ініціативи в ООН. Ініціативу підписував сам Тарасов, але писалася вона від імені російського льотчика Костянтина Ярошенка. Юрист також повідомив, що дані структури ООН мають відповідне повноваження, і після того, як проведуть власне розслідування, вони можуть висувати ряд вимог до влади будь-якої держави. Тарасов наполягає на тому, що арешт льотчика є протиправним і вимагає від представників ООН визнати його незаконним.

Крім цього, юрист розповів, що його підзахисний звернувся до Російської Федерації з проханням підняти проблему його викрадення на засіданні Ради безпеки ООН.

Зазначимо, що судовий захисник також заявляв про можливість переводу російського льотчика з в’язниці США в російську. Він додав, що на даний момент, всі можливості, які передбачає правосуддя Сполучених Штатів використані, але зараз захист Ярошенка звернувся за допомогою в ООН.

Нагадаємо, що до цього стало відомо про відсутність листа у відповідь російському льотчику від глави Сполучених Штатів Дональда Трампа.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*