Україна знову набрала боргів

фото: eimg.pravda.com

У прес-центрі Міністерства фінансів України повідомили, що відомство розмістило ОВОЗ на суму сімсот двадцять п’ять мільйонів доларів. Гроші вже незабаром надійдуть до держбюджету України.

Керуючий партнер інвестиційної компанії Capital Times Ерік Найман в своєму профілі на Фейсбук оприлюднив інформацію, що розміщення українських облігацій – це вимушений крок. Він інформує, що позика була надана під дуже великий річний відсоток: від 9,10% до 9,15%.

Ще один експерт в області економіки Тім Еш підкреслив, що гроші, які українська влада взяла в борг допоможуть країні протягнути до чергового грошового переказу від Міжнародного валютного фонду.

Зазначимо, що програма допомоги МВФ розрахована на чотири роки, а також передбачає розширене фінансування. Згідно з нею, Україні виділяють сімнадцять з половиною мільярдів доларів. В період з 2015 по 2017 рік МВФ направив в державу чотири транша, сума яких перевищує 8 млрд. Наступний переказ Київ розраховував отримати ще наприкінці минулого року, але МВФ його так і не перерахували. Одна з ключових вимог фонду для надання наступного траншу – підвищення газових тарифів для жителів держави. Однак уряд країни все ще не прийшов до якогось рішення цього питання.

До цього кілька інформвидань, серед яких VOX Ukraine і Liga.net, повідомляли, що для повного погашення всіх зовнішніх боргів, кожному українцю необхідно заплатити приблизно по дві тисячі доларів. Також протягом наступних півтора роки влада країни повинна погасити більшу частину боргу. Тільки до кінця наступного року Україна повинна віддати близько десяти мільярдів доларів, при цьому мова йде тільки про валютні позики.

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*