На параді президент заявив про наміри розірвати всі зв’язки з РФ

фото: pravdoryb.info

Український голова П. Порошенко в процесі святкування річниці Незалежності держави звернувся до мешканців із заявою про необхідність розірвати всі зв’язки спільного історичного минулого з Російською Імперією, СРСР і РПЦ.

Виступаючи на параді в столиці країни, він черговий раз заявив, що всі зв’язки з історичним минулим двох країн будуть розірвані. При цьому звернув увагу на те, що місія нинішнього покоління – забезпечити державі силу і велич, а також необоротну незалежність, яка не допустить можливості повернутися під вплив Російської Федерації.

Говорячи про руську православну церкву, чинний голова прирівнював її до полону. Він сказав, що якщо душа знаходиться в полоні, то про свободу тіла немає й мови. І підкреслив, що має намір припинити безпідставне і неприродне підпорядкування українського народу російської православної церкви.

Одночасно з цим у РПЦ заявили, що такі висловлювання українського голови ще раз свідчать про відчайдушну спробу не втратити владу. Церковнослужитель Микола Балашов повідомив, що в ході історії РПЦ об’єднувала багато народів. Хоча і відбувалася постійна зміна влади, перекроювались адміністративні кордони держав, відносини країн з сусідами не були стійкими, проте руська церква завжди залишалася. Він здивований, що президент, не маючи підтримки й 10% населення, у спробі утримати владу, нав’язує церкви власні канони, а також вирішує, що правильно, а що ні.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*