Кореспондент обурився наявністю кортежу політиків на алеї Небесної Сотні

фото: image.inforesist.org

Кореспондент інформвидання «Олігарх» Веніамін Трубачов в своєму профілі в соціальних мережах розмістив інформацію про те, що в столиці держави під час масових гулянь, приурочених до річниці Незалежності країни, на алеї Героїв Небесної Сотні зняли кортеж з машин політичних діячів.

У своєму профілі кореспондент привітав усіх зі святом і повідомив, що в цей день був присутній на параді в столиці. Він дивився на військову техніку, а також на держслужбовців, які були огороджені від населення. Журналіст ставить питання, невже державні чиновники мають право роз’їжджати по алеї Героїв Небесної Сотні. Особливо з огляду на той факт, що алея – це пішохідна зона. Але кортежі політиків спокійно каталися по алеї, на якій були розстріляні люди. Трубачов підсумував, що це звичайно зручно, але обурливо.

Користувачі мережі також були обурені, що керівництву країни все можна. Якщо вони політики, невже складно пройти пішки зайві п’ятдесят метрів. Також наголосили, що вони не чиновники, вони – бізнесмени. Народ обрав таких політиків, він їх і заслужив.

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*