У Греції соцмережу Facebook запідозрили у підтримці нацизму

фото: www.souzveche.ru

У Мінюсті Греції відреагували на видалення соцмережею Facebook статті  грецького журналіста  Нікоса Бойопулоса, публікація якого була присвячена вбивству мирних громадян в селі Канандос у період німецької окупації. На думку Міністра юстиції Греції Ставроса Контониса, це є приводом для підозри Facebook у підтримці нацизму.

Дане питання було піднято Контонисом на засіданні Ради міністрів ЄС з питань юстиції та внутрішніх справ. Там він розповів про видалення статті та блокування сторінки журналіста. Як відомо, Нікос Бойопулос у своїх матеріалах обвинувачує грецьку ультраправу партію «Золота зоря» у спробі відродження ідеї націонал-соціалізму.

Міністр юстиції вважає неприпустимим введення цензури з боку Facebook. За його словами, це можна розуміти як прагнення приховати неонацистську ідеологію членів партії «Золота зоря».

Джуліан Кінг, европейський комісар, погодився з думкою Міністра юстиції і закликав розслідувати цей інцидент. Міністри інших держав, які також є членами ЄС, підтримали свого колегу.

Нагадаємо, що партія «Золота зоря» була заснована в Греції 1 листопада 1993 року. З самого початку своєї діяльності партія позиціонувала себе як «Народний націоналістичний рух».

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*