Поліцейські Одеси заарештували «работоргівця»

фото: www.inform.zp.ua

У прес-центрі Нацполіції в Одесі повідомили, що співробітники правоохоронних структур заарештували іноземного громадянина, який проводив відбір українських жінок з метою подальшого продажу їх у сексуальне рабство за кордоном.

Відзначається, що злочинець використовував важке становище громадянок України і кликав їх на роботу за кордоном, обіцяючи високий рівень доходу, місячна сума якого сягала дванадцяти тисяч доларів. Він запевняв, що жінок забезпечать прийнятними умовами роботи, а також нададуть житло і продукти на безоплатній основі. При цьому іноземний громадянин брав на себе всі виплати на оформлення відповідної документації, щоб жінки не сумнівалися в безпеці наданої роботи. Однак гроші виділялися на умовах, що певну суму вирахують з першої зарплатні.

У прес-центрі поліції додали, що злочинця заарештували в одеському аеропорту під час спроби вивозу двох мешканок країни в КНР. В ході арешту правоохоронці конфіскували у зловмисника гроші, документи і телефони, які підтверджують провину затриманого.

На сьогоднішній день стосовно зловмисника порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 149 КК України. Іноземцю загрожує тюремне ув’язнення до дванадцяти років.

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*